FOGADÓÓRA

 

Vezetőség   kapcsolat: fogadóóra:
Ágni Dóra intézményvezető intezmenyvezeto@herman.bp13.hu hétfő 16-17h
Csallóköziné Baranyi Zsuzsa intézményvezető helyettes baranyi.zsuzsa@herman.bp13.hu szerda 4. óra
Molnárné Spisák Ágnes intézményvezető helyettes molnarne.spisak.agnes@herman.bp13.hu hétfő 2. óra
Tanítók:   Kapcsolat:  
Pete Lilla 1.a osztályfőnöke, tanító pete.lilla@herman.bp13.hu hétfő 6. óra
Ispán Katalin 1.a napközis csoportjának vezetője ispan.katalin@herman.bp13.hu kedd 4. óra
Kósa Veronika 1.b osztályfőnöke, tanító kosa.veronika@herman.bp13.hu szerda 5. óra
Széles Enikő 1.b napközis csoportjának vezetője, tanító szeles.eniko@herman.bp13.hu hétfő 6. óra
Kovács Judit 2. a  osztályfőnöke, tanító kovacs.judit@herman.bp13.hu csütörtök 4. óra
Bólyáné Gönczi Mónika 2. a  napközis csoportjának vezetője, tanító bolyane.gonczi.monika@herman.bp13.hu csütörtök 5. óra
Csanki Gábor Lajosné Bartucz Ibolya 2. b  osztályfőnöke, tanító bartucz.ibolya@herman.bp13.hu kedd 4. óra
Dajka László 2. b napközis csoportjának vezetője, tanító dajka.laszlo@herman.bp13.hu kedd 4. óra
Nagy Gabriella 3. a  osztályfőnöke, tanító nagy.gabriella@herman.bp13.hu kedd 5. óra
György Eszter 3. a  napközis csoportjának vezetője, tanító gyorgy.eszter@herman.bp13.hu kedd 3. óra
Réthy Zsuzsanna 3. b  osztályfőnöke, tanító rethy.zsuzsanna@herman.bp13.hu hétfő 4. óra
Hegyi-Rajkó Gabriella 3. b  napközis csoportjának vezetője, tanító hegyi-rajko.gabriella@herman.bp13.hu péntek 5. óra
Tussayné Gecsei Edit 4. a  osztályfőnöke, tanító tussayne.gecsei.edit@herman.bp13.hu hétfő 3. óra
Dávid Tamás Ferencné 4. a  napközis csoportjának vezetője, tanító david.tamas.ferencne@herman.bp13.hu csütörtök 4. óra
Besze Lívia 4. b  osztályfőnöke, tanító besze.livia@herman.bp13.hu hétfő 5. óra
Kiss Zsuzsanna 4. b  napközis csoportjának vezetője, tanító kiss.zsuzsanna@herman.bp13.hu péntek 5. óra
Tanárok   Kapcsolat:  
Badics Andrásné matematika szakos tanár badics.andrasne.hedi@herman.bp13.hu kedd 3. óra
Bognár Gáborné 5. a osztályfőnök, matematika-kémia szakos tanár bognar.gaborne@herman.bp13.hu péntek 4. óra
Horváth Judit 5. b  osztályfőnök, rajz szakos tanár horvath.judit@herman.bp13.hu szerda 4. óra
András Erika 5. c osztályfőnök, matematika-kémia szakos tanár andras.erika@herman.bp13.hu kedd 3. óra
Dobler Mónika 6. a  osztályfőnöke, testnevelés-földrajz szakos tanár dobler.monika@herman.bp13.hu kedd 4. óra
Gáll Janka 6. b  osztályfőnöke, biológia-földrajz szakos tanár  gall.janka@herman.bp13.hu A hét: hétfő 5. óra

B hét: hétfő 2. óra

Ispán Katalin 6. c  osztályfőnöke, tanító ispan.katalin@herman.bp13.hu kedd 4. óra
Kiss Ágnes 7. a  osztályfőnöke, magyar-etika szakos tanár kiss.agnes@herman.bp13.hu csütörtök 4. óra
Véghné Bartha Ágnes 7.b osztályfőnöke, történelem szakos tanár veghne.bartha.agnes@herman.bp13.hu kedd 2. óra
Haas Klára 8. a  osztályfőnöke, angol szakos tanár haas.klara@herman.bp13.hu szerda 3. óra
Vágóné Tóth Éva 8. b  osztályfőnöke, magyar-történelem szakos tanár vagone.toth.eva@herman.bp13.hu kedd 4. óra
Béresné Papp Tünde fizika szakos tanár thunde.p@gardonyi.bp13.hu kedd 4. óra
Besse Attila ének-zene szakos tanár besse.attila@herman.bp13.hu csak e-mailben
Pausz Tamás testnevelés szakos tanár pausz.tamas@herman.bp13.hu kedd 5. óra
Sipos Bálint testnevelés szakos tanár sipos.balint@herman.bp13.hu péntek 3. óra
Szabadkai Gergely etika szakos tanár szabadkai.gergely@herman.bp13.hu hétfő 3. óra
Tóth Veronika angol szakos tanár toth.veronika@herman.bp13.hu kedd 5. óra
Váradi Ildikó angol szakos tanár varadi.ildiko@herman.bp13.hu szerda 3. óra
Várdy Lili angol szakos tanár vardy.lili@herman.bp13.hu szerda 3. óra
Gilicze Margit iskolai könyvtár vezetője gilicze.margit@herman.bp13.hu kedd 3. óra